Beyaz Saç için Renk Kırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Beyaz saç kırıcı, giderici nasıl uygulanır?

Beyaz saç kırma olarak bilinen işlemi uygulayarak saçlarınızdaki istenmeyen beyazlardan dakikalar içerisinde kurtulabilirsiniz. Erkekler için özel olarak üretilen bu renk kırıcı madde amonyak içermemektedir. Saç boyalarının aksine orijinal saç renginizde değişiklik yapmamaktadır. Dolayısıyla saçlarınız oldukça doğal gözükmektedir. Saçınızın doğal yapısı bozulmaz. Beyazların tümü yok olmadığı için renk değişimi radikal olmayacaktır.

Beyaz Saç Kırıcı Uygulaması
Beyaz Saç Kırıcı Uygulaması – Sadece Birkaç Dakikada Mükemmel Sonuç

Beyaz saç renk kırıcı uygulandığında kafa derinizde boya kalıntıları kalmayacaktır. Kıyafetlerinizde leke oluşumuna neden olmaz. Sadece birkaç dakika içerisinde beyaz saçlarınızda kurtulabilirsiniz. Bu yazımızda kendi salonumuzda beyaz giderici uygulanmış bir müşterimize ait fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz. Arzu etmeniz halinde randevu yada iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

5/5 (4)

Bu Bilgi Size Faydalı Oldu mu?

Facebook Yorumları

yorum

6 thoughts on “Beyaz Saç için Renk Kırma İşlemi Nasıl Yapılır?

  1. Saçlarım beyazdı. Bu işlem uygulandıktan sonra doğal rengine kavuştu. Gerçekten inanılmaz. Saç boyası değil. Farklı bir madde kesinlikle tavsiye ederim.

    1. Peki işlem yapıldıktan sonra ne kadar kalıcı özelliği var normal sıradan boyalar gibi 2 3 hafta mı yoksa daha uzun mu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir