Manikür, Pedikür ve El / Ayak Bakımı

Erkek manikür, pedikür ve el bakımı / ayak bakımı konusunda İzmir’in en iyisini neden tercih etmiyorsunuz? Sağlıklı ve bakımlı görünmeye özen gösteren değerli müşterilerimize salonumuzda hizmet vermekteyiz. Randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp ile Randevu Oluşturun
Ara: (506)823 84 26
Randevu Al
erkek manikür el ayak bakım izmir beyefendi

Manikür

Erkek manikür hizmeti alan müşterilerimiz sağlıklı ve bakımlı tırnaklara sahip olmaktadır.  Manikür uygulaması öncesinde ilk olarak tırnaklar temizlenmektedir, ardından eller yumuşatılmaktadır. Bu işlemlerin sonrasında tırnak etlerinin düzgün olmadığı belirlenen noktaları alınır ve sonrasında el peelingi uygulanır. Erkek manikür hizmetimiz için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

erkek pedikür izmir ayak bakımı beyefendi

Pedikür

Erkek pedikür hizmeti ile ayak tırnaklarınız daha sağlıklı ve bakımlı bir görüntüye kavuşur. Pedikür hizmeti öncesinde uygulamanın daha kolay yapılabilmesi için ayaklarınızın yumuşatılması gerekmektedir. Bu işlemin gerçekleştirilmesi sonrasında tırnaklar arzu edilen boyda kesilmektedir. Sonrasında tırnak etrafında yer alan ölü dokular pens yardımıyla temizlenmektedir. En son olarak da ayak topuklarınız törpülenmektedir. Erkek pedikür hizmetimiz için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

WhatsApp ile Randevu Oluşturun
Ara: (506)823 84 26
Randevu Al

El Bakımı ve Ayak Bakımı

Erkek el bakımı ve ayak bakımı konusunda alanında uzman personelimiz ile siz de sağlıklı ve bakımlı el/ayaklara kavuşabilirsiniz. Nasır ve batık tedavisi, çatlak topuk bakımı, vb. hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.